Publish Away Field (7.x-2.2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Logout
uk: Вихід

en: Accounts
uk: Рахунки

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: Twitter account
uk: Обліковий запис Twitter

en: Facebook account
uk: Обліковий запис Facebook

en: Access token
uk: Токен доступу
