Publish Away Field (7.x-3.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Preview
hu: Előnézet

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: Twitter account
hu: Twitter fiók

en: Facebook settings
hu: Facebook beállítások
