Publish Away Field (7.x-3.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: Accounts
fi: Tilit

en: Twitter account
fi: Twitter tili
