Publish Away Field (7.x-3.8) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Accounts
sv: Konton

en: Domains
sv: Domäner

en: Consumer key
sv: Konsumentnyckel

en: Twitter account
sv: Twitterkonto
