Publish to Apple News (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (34 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Delete
kk: Өшіру

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Center
kk: Орта

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Large
kk: Ірі

en: Text
kk: Текст

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Configure
kk: Баптау

en: Create
kk: Қосу

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Color
kk: Түс

en: The update has been performed.
kk: Жаңарту орындалды.

en: Processing
kk: Өңделу...

en: The update has encountered an error.
kk: Жаңарту кезінде қате табылды.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
kk[0]: 1 элемент сәтті өңделді:
    @count элемент сәтті өңделді:

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып

en: An error occurred and processing did not complete.
kk: Қате кеткендіктен өңдеу аяқталмады.
