Publish to Apple News (7.x-1.0) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Author
mk: Автор

en: Settings
mk: Поставки

en: Add
mk: Додај

en: Configure
mk: Конфигурирање
