Publish to Apple News (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Keywords
or: ସୂଚକ ଶବ୍ଦ

en: Color
or: ରଙ୍ଗ

en: Processing
or: କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରୁଅଛି
