Publish to Apple News (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (46 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Download
bg: Свали

en: Edit
bg: Редактирай

en: Size
bg: Размер

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Center
bg: Център

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Top
bg: Връх

en: Large
bg: Голям

en: Add
bg: Добави

en: Anchor
bg: Котва

en: Text
bg: Текст

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Node
bg: Материал

en: Create
bg: Създаване

en: Bottom
bg: Дъно

en: Header
bg: Заглавна зона

en: State
bg: Статус

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Color
bg: Цвят

en: Template
bg: Шаблон

en: The update has been performed.
bg: Обновяването беше извършено.

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Right
bg: Дясно

en: Processing
bg: Обработва

en: The update has encountered an error.
bg: При обновяването възникна грешка.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
bg[0]: 1 успешно обработен елемент:
bg[1]: @count успешно обработени елемента:

en: Subtitle
bg: Подзаглавие

en: An error occurred and processing did not complete.
bg: Възникна грешка и обработката не е завършена.
