Publish to Apple News (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (58 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Download
eu: Deskargatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Center
eu: Erdian

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Top
eu: Goian

en: Large
eu: Handia

en: Add
eu: Gehitu

en: Anchor
eu: Aingura

en: Text
eu: Testua

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Component
eu: Osagaia

en: Attachment
eu: Eranskina

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Node
eu: Nodoa

en: Create
eu: Sortu

en: Bottom
eu: Behean

en: Header
eu: Goiburua

en: Width
eu: Zabalera

en: State
eu: Egoera

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Color
eu: Kolore

en: Both
eu: Biak

en: The update has been performed.
eu: Eguneraketa burutu da.

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Minimum height
eu: Altuera minimoa

en: Font size
eu: Letra tamaina

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Style
eu: Estiloa

en: Standard
eu: Estandar

en: Processing
eu: Prozesatzen

en: Photo
eu: Argazkia

en: The update has encountered an error.
eu: Eguneraketak errore bat topatu du.

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Any
eu: Edozein

en: Underline
eu: Azpimarratu
