Publish to Apple News (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (50 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Delete
km: លុប

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Download
km: ទាញយក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Center
km: កណ្តាល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Top
km: កំពូល

en: Large
km: ធំ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Anchor
km: យុថ្កា

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Create
km: បង្កើត

en: Bottom
km: បាត

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Heading
km: ក្បាល

en: Width
km: ទទឹង

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Color
km: ពណ៌

en: The update has been performed.
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ត្រូវ​បាន​ដំណើរការ ។

en: Minimum height
km: កម្ពស់​អប្បបរមា

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Processing
km: កំពុង​ដំណើរការ

en: The update has encountered an error.
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព បាន​ជួបប្រទះ​នឹង​កំហុស ។

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
km[0]: @count ធាតុ​បាន​ដំណើរការ​ដោយ​ជោគជ័យ​ ៖

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​

en: Any
km: ណា​មួយ

en: An error occurred and processing did not complete.
km: កំហុស​បាន​កើត​ឡើង ហើយ​ការ​ដំណើរការ​មិន​បាន​បញ្ចប់ ។
