Publish to Apple News (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (42 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Delete
sl: Izbriši

en: Email address
sl: E-naslov

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Download
sl: Prenesi

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Top
sl: Na vrhu

en: Add
sl: Dodaj

en: Text
sl: Besedilo

en: Layout
sl: Postavitev

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Attachment
sl: Priponka

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Configure
sl: Nastavi

en: Node
sl: Vozlišče

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Header
sl: Glava

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: Width
sl: Širina

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Color
sl: Barva

en: The update has been performed.
sl: Spremembe so bile izvedene.

en: Minimum height
sl: Najmanjša višina

en: Standard
sl: Standardni

en: Processing
sl: V obdelavi

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sl[0]: Element je bil uspešno obdelan:
sl[1]: @count elementa sta bila uspešno obdelana:
sl[2]: @count elementi so bili uspešno obdelani:
sl[3]: @count elementov je bilo uspešno obdelanih:

en: Subtitle
sl: Podnaslov

en: Any
sl: Katerokoli
