Publish to Apple News (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (34 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Large
sq: E madhe

en: URL
sq: Adresa URL

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Node
sq: Nyjë

en: Create
sq: Krijo

en: Header
sq: Titulli

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Color
sq: Ngjyra

en: The update has been performed.
sq: Rifreskimi u krye.

en: Processing
sq: Në përpunim...

en: The update has encountered an error.
sq: Përditësimi ndeshi në një problem.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sq[0]: 1 element i proçesuar me sukses:
sq[1]: @count elementë të proçesuar me sukses:

en: Subtitle
sq: Nëntitulli

en: An error occurred and processing did not complete.
sq: U ndesh një gabim dhe proçesi nuk është përfunduar.
