Publish to Apple News (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (36 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Background Image
ug: تەگلىك سۈرىتى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Add
ug: قوشۇش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Text
ug: تېكىست

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Color
ug: رەڭ

en: Image URL
ug: سۈرەت ئادرېسى

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Fixed
ug: مۇقىم كەڭلىكتە

en: Caption
ug: تېما

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Excerpt
ug: ئۈزۈندە

en: Processing
ug: مەشغۇلات ئۇستىدە....

en: Subscript
ug: مۇشتەرى بولۇش

en: Underline
ug: ئاستى سىزىق

en: Scroll
ug: سىيرىلما
