Publish to Apple News (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (25 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Size
dz: ཚད།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: The update has been performed.
dz: དུས་མཐུན་གྱི་ལས་འགན་གྲུབ་ཡོད།

en: Subtitle
dz: མགོ་མིང་ཡན་ལག།
