Publish to Apple News (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (38 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Download
eo: Elŝutu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Size
eo: Grandeco

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Large
eo: Granda

en: Add
eo: Aldonu

en: Text
eo: Teksto

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Component
eo: Komponanto

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: Configure
eo: Agordu

en: Node
eo: Nodo

en: Create
eo: Kreu

en: Header
eo: Kaplinio

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Color
eo: Koloro

en: The update has been performed.
eo: Ĝisdatigo sukcesa.

en: Font size
eo: Grandeco de tiparo

en: Processing
eo: Traktante

en: The update has encountered an error.
eo: La ĝisdatigo trovis eraron.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
eo[0]: 1 ero sukcese proceziĝis:
eo[1]: @count eroj sukcese proceziĝis:

en: Subtitle
eo: Subtitolo

en: An error occurred and processing did not complete.
eo: Eraro okazis kaj procezado ne finiĝis.
