Publish to Apple News (7.x-1.2) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Size
ht: Grosè

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Content type
ht: Tip kontni
