Publish to Apple News (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (34 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Delete
mr: मिटवा

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Author
mr: लेखक

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Edit
mr: संपादन

en: Size
mr: आकार

en: None
mr: काहीच नाही

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Center
mr: मध्य

en: Container
mr: प्रभाग

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Large
mr: मोठे

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Text
mr: अक्षर

en: Layout
mr: मांडणी

en: Node
mr: शाखा

en: Width
mr: लांबी

en: State
mr: राज्य

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: Color
mr: रंग

en: The update has been performed.
mr: अपडेट केल्या गेले
