Publish to Apple News (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (38 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Top
ne: माथि

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: URL
ne: यूआरएल

en: Text
ne: अक्षर

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Node
ne: नोड

en: Create
ne: सिर्जना

en: Header
ne: हेडर

en: Width
ne: चौडाई

en: Color
ne: रंग

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो

en: Minimum height
ne: न्यूनतम ऊंचाई

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक
