Publish to Apple News (7.x-1.2) - en to pa translation catalogue (18 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ
