Publish to Apple News (7.x-1.2) - en to se translation catalogue (19 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: Text
se: Teaksta

en: Attachment
se: Mielddus

en: Content type
se: Šládja
