Publish to Apple News (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (37 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Email address
af: E-posadres

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Download
af: Laai af

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Center
af: Senter

en: Container
af: Houer

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Large
af: Groot

en: Add
af: Voeg by

en: Add item
af: Voeg item by

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: Configure
af: Verstel

en: Node
af: Mode

en: Create
af: Skep

en: Header
af: Hoof

en: Color
af: Kleur

en: The update has been performed.
af: Die opdatering is gedoen.

en: Processing
af: Verwerking

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
af[0]: 1 item suksesvol verwerk:
af[1]: @count items suksesvol verwerk:

en: Subtitle
af: Subtitel

en: Identifier
af: Identifiseerder
