Publish to Apple News (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (35 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Size
bs: Veličina

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Text
bs: Tekst

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Attachment
bs: Prilog

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Node
bs: Nod

en: Width
bs: Širina

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Color
bs: Boja

en: The update has been performed.
bs: Osvježavanje je obavljeno.

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Style
bs: Stil

en: Processing
bs: Procesujem

en: The update has encountered an error.
bs: Došlo je do greške pri osvježavanju.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
bs[0]: 1 stavka uspješno procesovana:
bs[1]: @count stavke uspješno procesovane:
bs[2]: @count stavki uspješno procesovano:

en: An error occurred and processing did not complete.
bs: Došlo je do greške i procesovanje nije završeno.
