Publish to Apple News (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (81 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Download
et: Allalaadimine

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Center
et: Keskel

en: Container
et: Konteiner

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Top
et: Ülesse

en: Large
et: Suur

en: Add
et: Lisa

en: Section
et: Sektsioon

en: Anchor
et: Ankur

en: Add item
et: Lisa element

en: Text
et: Tekst

en: Layout
et: Paigutus

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Component
et: Komponent

en: Components
et: Komponendid

en: Attachment
et: Manus

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Configure
et: Seadistus

en: Node
et: Postitus

en: Create
et: Loo

en: Bottom
et: Alumine

en: Header
et: Päis

en: Gallery
et: Galerii

en: Heading
et: Pealkiri

en: Items
et: Kirjed

en: Width
et: Laius

en: State
et: Olek

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Color
et: Värv

en: Both
et: Mõlemad

en: Template
et: Mall

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: The update has been performed.
et: Uuendus on läbi viidud.

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Minimum height
et: Vähim kõrgus

en: Map
et: Kaart

en: Map type
et: Kaardi tüüp

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Caption
et: Pealkiri

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Style
et: Stiil

en: Superscript
et: Ülaindeks

en: Standard
et: Standardne

en: Select...
et: Vali...

en: Processing
et: Töötlemine

en: Photo
et: Pilt

en: The update has encountered an error.
et: Uuendamisel tekkis viga.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
et[0]: 1 element edukalt töödeldud:
et[1]: @count elementi edukalt töödeldud:

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Subscript
et: Alaindeks

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Columns
et: Veerud

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Underline
et: Allajoonitud

en: Aspect ratio
et: Külgede suhe

en: An error occurred and processing did not complete.
et: Ilmnes viga ja tegevust ei viidud lõpule.

en: Add new component
et: Lisa uus komponent
