Publish to Apple News (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (61 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Author
hr: Autor

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Edit
hr: Uredi

en: Size
hr: Veličina

en: None
hr: Nema

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Center
hr: Centar

en: Container
hr: Kontejner

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Large
hr: Velika

en: Add
hr: Dodaj

en: Section
hr: Sekcija

en: Anchor
hr: Sidro

en: Add item
hr: Dodaj stavku

en: Text
hr: Tekst

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Component
hr: Komponenta

en: Attachment
hr: Prilog

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Create
hr: Stvori

en: Bottom
hr: Dno

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: Items
hr: Stavke

en: Width
hr: Širina

en: State
hr: Država

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Color
hr: Boja

en: Both
hr: Oba

en: Template
hr: Predložak

en: The update has been performed.
hr: Nadogradnja je završena.

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Minimum height
hr: Minimalna visina

en: Font size
hr: Veličina fonta

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Style
hr: Stil

en: Standard
hr: Standardno

en: Processing
hr: Obrađivanje

en: The update has encountered an error.
hr: Došlo je greške tijekom procesa nadogradnje.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
hr[0]: 1 stavka je uspješno obrađena
hr[1]: @count stavke su uspješno obrađene
hr[2]: @count stavki je uspješno obrađeno

en: Subtitle
hr: Podnaslov

en: Any
hr: Bilo koji

en: An error occurred and processing did not complete.
hr: Došlo je do greške i obrada nije završena.
