Publish to Apple News (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (77 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Edit
lv: Labot

en: Size
lv: Izmērs

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Center
lv: Centrēt

en: Container
lv: Konteiners

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Top
lv: Augša

en: Large
lv: Liels

en: Add
lv: Pievienot

en: Anchor
lv: Novietot

en: Add item
lv: Pievienot elementu

en: Text
lv: Teksts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Component
lv: Komponents

en: Components
lv: Komponentes

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Content type
lv: Satura veids

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Node
lv: Mezgls

en: Create
lv: Izveidot

en: Bottom
lv: Apakša

en: Header
lv: Galvene

en: Gallery
lv: Galerija

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Items
lv: Vienumi

en: Width
lv: Platums

en: State
lv: Stāvoklis

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Color
lv: Krāsa

en: Both
lv: Abi

en: The update has been performed.
lv: Labošana notikusi.

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Minimum height
lv: Minimālais augstums

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Map
lv: Karte

en: Satellite
lv: Satelīts

en: Hybrid
lv: Hibrīds

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Caption
lv: Paraksts

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Style
lv: Stils

en: Superscript
lv: Augšraksts

en: Standard
lv: Standarta

en: Processing
lv: Apstrādē

en: The update has encountered an error.
lv: Atjaunināšana ir sastapusi kļūdu.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lv[0]: @count vienums veiksmīgi apstrādāts:
lv[1]: @count vienumi veiksmīgi apstrādāti:
lv[2]: @count vienumi veiksmīgi apstrādāti:

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Subscript
lv: Apakšraksts

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Any
lv: Jebkurš

en: Underline
lv: Pasvītrots

en: Cover
lv: Titulbilde

en: An error occurred and processing did not complete.
lv: Radās kļūda un apstrāde netika pabeigta.
