Publish to Apple News (7.x-1.3) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Author
mg: Mpamorona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Node
mg: Fehy

en: Header
mg: Lohan-pejy
