Publish to Apple News (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (40 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: False
mn: Худал

en: Top
mn: Дээд

en: Large
mn: Том

en: Add
mn: Нэмэх

en: Add item
mn: Элемент нэмэх

en: Text
mn: Текст

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Node
mn: Зангилаа

en: Bottom
mn: Доод

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Width
mn: Өргөн

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Color
mn: Өнгө

en: The update has been performed.
mn: Шинэчлэв.

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Processing
mn: Боловсруулж байна

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг
