Publish to Apple News (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Text
sr: Текст

en: Component
sr: Компонента

en: State
sr: Статус

en: Text color
sr: Боја текста

en: Color
sr: Боја

en: Template
sr: Шаблон

en: Processing
sr: Обрада
