Publish to Apple News (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (79 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Delete
gl: Borrar

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Download
gl: Descargar

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Center
gl: Centrar

en: Container
gl: Contedor

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Top
gl: Superior

en: Large
gl: Grande

en: Add
gl: Engadir

en: Section
gl: Sección

en: Anchor
gl: Áncora

en: Add item
gl: Engadir un elemento

en: Text
gl: Texto

en: Layout
gl: Disposición

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Component
gl: Compoñente

en: Components
gl: Compoñentes

en: Attachment
gl: Anexo

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Configure
gl: Configurar

en: Node
gl: Nodo

en: Create
gl: Crear

en: Bottom
gl: Botón

en: Header
gl: Encabezado

en: Gallery
gl: Galería

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Items
gl: Elementos

en: Width
gl: Ancho

en: State
gl: Estado

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Color
gl: Cor

en: Both
gl: Ambos

en: Template
gl: Modelo

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: The update has been performed.
gl: Realizouse a actualización.

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Minimum height
gl: Altura mínima

en: Font size
gl: Tamaño do tipo de letra

en: Map
gl: Mapa

en: Stroke color
gl: Esquema de cor

en: Map type
gl: Tipo de mapa

en: Caption
gl: Lenda

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Style
gl: Estilo

en: Link style
gl: Estilo da ligazón

en: Superscript
gl: Superíndice

en: Standard
gl: Estándar

en: Processing
gl: Procesando

en: The update has encountered an error.
gl: A actualización atopou un erro.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
gl[0]: Procesouse con éxito 1 item:
gl[1]: Procesaronse con éxito @count items:

en: Subtitle
gl: Subtítulo

en: Subscript
gl: Subíndice

en: Identifier
gl: Identificador

en: Keyword
gl: Chave

en: Any
gl: Calquera

en: Underline
gl: Subliñado

en: An error occurred and processing did not complete.
gl: Aconteceu un erro e o proceso non se pudo copletar.

en: Add components
gl: Engadir compoñentes
