Publish to Apple News (7.x-1.4) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Anchor
de: Anker

en: Heading
de: Chopf

en: Width
de: Breiti

en: Background color
de: Hintergrundfarb

en: Minimum height
de: Chlynschti Höchi

en: Processing
de: Verarbeitig louft
