Publish to Apple News (7.x-1.4) - en to ka translation catalogue (41 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Size
ka: ზომა

en: None
ka: არცერთი

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Top
ka: ზედა

en: Large
ka: დიდი

en: Add
ka: დამატება

en: Anchor
ka: ბმული

en: Text
ka: ტექსტი

en: Component
ka: კომპონენტი

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Create
ka: შექმნა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Items
ka: ელემენტები

en: Width
ka: სიგანე

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Color
ka: ფერი

en: Both
ka: ორივე

en: Minimum height
ka: მინიმალური სიმაღლე

en: Fixed
ka: ფიქსირებული

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Style
ka: სტილი

en: Processing
ka: დამუშავება

en: The update has encountered an error.
ka: განახლებაში შეცდომაა.
