Publish to Apple News (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (76 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Center
lt: Centras

en: Container
lt: Konteineris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Top
lt: Viršus

en: Large
lt: Didelis

en: Add
lt: Pridėti

en: Section
lt: Sekcija

en: Anchor
lt: Inkaras

en: Add item
lt: Pridėti punktą

en: Text
lt: Tekstas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Component
lt: Komponentas

en: Components
lt: Komponentai

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Node
lt: Mazgas

en: Create
lt: Kurti

en: Bottom
lt: Apačia

en: Header
lt: Antraštė

en: Heading
lt: Antraštė

en: Items
lt: Elementai

en: Width
lt: Plotis

en: State
lt: Etapas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Color
lt: Spalva

en: Both
lt: Abu

en: Template
lt: Šablonas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Minimum height
lt: Mažiausias aukštis

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Caption
lt: Antraštė

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Style
lt: Stilius

en: Standard
lt: Standartinis

en: Select...
lt: Pasirinkite...

en: Processing
lt: Apdorojama

en: The update has encountered an error.
lt: Atnaujinant įvyko klaida.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lt[0]: @count elementas sėkmingai apdorotas:
lt[1]: @count elementai sėkmingai apdoroti:
lt[2]: @count elementų sėkmingai apdorota:

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Uppercase
lt: Didžiosios raidės

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Radius
lt: Spindulys

en: Any
lt: Bet kuris

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: Cover
lt: Viršelis

en: Lowercase
lt: Mažosios raidės

en: An error occurred and processing did not complete.
lt: Įvyko klaida ir procesas liko nebaigtas.
