Publish to Apple News (7.x-1.4) - en to my translation catalogue (43 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Large
my: အကြီး

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Color
my: အရောင်

en: Minimum height
my: အများဆုံး အနံ (ပမာဏ)

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Standard
my: စံ

en: Processing
my: လုပ်ငန်းများ လုပ်ဆောင်နေသည်။

en: Dotted
my: အစက်အပျောက်များ

en: Solid
my: သိပ်သည်း

en: Underline
my: မျဉ်းကြောင်းတားရန်
