Publish to Apple News (7.x-1.4) - en to os translation catalogue (22 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Delete
os: Аппар

en: Email address
os: Email адрес

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Download
os: Рахæсс

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Size
os: Ас

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Center
os: Центр

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау
