Publish to Apple News (7.x-1.4) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Text
si: වගන්ති

en: Processing
si: සැකසෙමින් පවතී
