Publish to Apple News (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (78 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Download
sk: Prevziať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Center
sk: Na stred

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Top
sk: Navrch

en: Large
sk: Veľké

en: Add
sk: Pridať

en: Anchor
sk: Kotva

en: Add item
sk: Pridať položku

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Component
sk: Komponent

en: Components
sk: Komponenty

en: Attachment
sk: Príloha

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Node
sk: Uzol

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Header
sk: Hlavička

en: Gallery
sk: Galéria

en: Heading
sk: Nadpis

en: Items
sk: Položky

en: Width
sk: Šírka

en: State
sk: Stav

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Text color
sk: Farba textu

en: Color
sk: Farba

en: Both
sk: Oba

en: Template
sk: Šablóna

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: The update has been performed.
sk: Bola vykonaná aktualizácia.

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Minimum height
sk: Minimálna výška

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: Map
sk: Mapa

en: Map type
sk: Typ mapy

en: Caption
sk: Popis

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Style
sk: Štýl

en: Link style
sk: Štýl odkazov

en: Superscript
sk: Horný index

en: Standard
sk: Štandardná

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: Authors
sk: Autori

en: The update has encountered an error.
sk: Aktualizácia narazila na chybu.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sk[0]: @count položka bola úspešne spracovaná:
sk[1]: @count položky boly úspešne spracované:
sk[2]: @count položiek bolo úspešne spracovaných:

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Sections
sk: Sekcie

en: Subscript
sk: Dolný index

en: Radius
sk: Polomer

en: Any
sk: Akékoľvek

en: Behavior
sk: Správanie

en: Tracking
sk: Sledovanie

en: An error occurred and processing did not complete.
sk: Nastala chyba a spracovanie sa nedokončilo.

en: Add new component
sk: Pridať nový komponent

en: Component name
sk: Názov komponentu
