Publish to Apple News (7.x-1.5) - en to az translation catalogue (46 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Download
az: Yüklə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Center
az: Mərkəz

en: Container
az: Konteyner

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Large
az: Böyük

en: Add
az: Əlavə et

en: Anchor
az: Lövbər

en: Text
az: Mətn

en: Layout
az: Şablon

en: Keywords
az: Açar söz

en: Component
az: Komponent

en: Components
az: Komponentlər

en: Attachment
az: Qoşma

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Node
az: Material

en: Create
az: Yaradıldı

en: Bottom
az: Aşağı

en: Header
az: Başlıq

en: Heading
az: Başlıq

en: Items
az: Elementlər

en: Width
az: Eni

en: State
az: Dövlət

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Color
az: Rəng

en: Both
az: Hər ikisi
