Publish to Apple News (7.x-1.5) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Delete
br: Dilemel

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Text
br: Testenn

en: Node
br: Skoulm

en: Color
br: Liv

en: Processing
br: O tretañ
