Publish to Apple News (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (82 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Yes
ca: Sí

en: Download
ca: Baixa

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Center
ca: Centre

en: Container
ca: Contenidor

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Top
ca: Part superior

en: Large
ca: Gran

en: Add
ca: Afegeix

en: Section
ca: Secció

en: Anchor
ca: Àncora

en: Add item
ca: Afegeix un element

en: Layout
ca: Disposició

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Attachment
ca: Adjunt

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Configure
ca: Configura

en: Create
ca: Crea

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Header
ca: Capçalera

en: Gallery
ca: Galeria

en: Heading
ca: Capçalera

en: Items
ca: Elements

en: Width
ca: Amplada

en: State
ca: Estat

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: Both
ca: Ambdós

en: Image URL
ca: URL d'imatge

en: Template
ca: Plantilla

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: The update has been performed.
ca: S'ha realitzat l'actualització.

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Minimum height
ca: Alçada mínima

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Map
ca: Mapa

en: Fixed
ca: Fixat

en: Caption
ca: Subtítol

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Video
ca: Vídeo

en: Style
ca: Estil

en: Link style
ca: Estil de l'enllaç

en: Superscript
ca: Superíndex

en: Standard
ca: Estàndard

en: Processing
ca: Processant

en: Photo
ca: Foto

en: Authors
ca: Autors

en: The update has encountered an error.
ca: L'actualització ha trobat un error.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
ca[0]: S'ha processat un element amb èxit:
ca[1]: S'han processat @count elements amb èxit:

en: Solid
ca: Sòlid

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Sections
ca: Seccions

en: Subscript
ca: Subíndex

en: Identifier
ca: Identificador

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Columns
ca: Columnes

en: Any
ca: Qualsevol

en: Underline
ca: Subratllat

en: An error occurred and processing did not complete.
ca: Ha succeït un error i el procés no s'ha completat.

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: Add new component
ca: Afegeix un nou component

en: Divider
ca: Divisor
