Publish to Apple News (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (75 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Delete
cs: Smazat

en: Email address
cs: E-mail

en: Author
cs: Autor

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Download
cs: Stáhnout

en: Edit
cs: Upravit

en: Size
cs: Velikost

en: None
cs: Žádné

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Center
cs: Na střed

en: Container
cs: Kontejner

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Top
cs: Nahoru

en: Large
cs: Velký

en: Add
cs: Přidat

en: Anchor
cs: Ukotvení

en: Add item
cs: Přidat položku

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Component
cs: Komponenta

en: Components
cs: Komponenty

en: Attachment
cs: Příloha

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Configure
cs: Nastavení

en: Node
cs: Uzly

en: Create
cs: Vytvořit

en: Bottom
cs: Dole

en: Header
cs: Hlavička

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Items
cs: Položky

en: Width
cs: Šířka

en: State
cs: Stav

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu

en: Color
cs: Barvy

en: Both
cs: Obojí

en: Template
cs: Šablona

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: The update has been performed.
cs: Byla provedena aktualizace.

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Minimum height
cs: Minimální výška

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: Map
cs: Mapa

en: Fixed
cs: Pevná

en: Caption
cs: Popisek

en: Style
cs: Styl

en: Link style
cs: Styl odkazu

en: Superscript
cs: Horní index

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: The update has encountered an error.
cs: Aktualizace narazila na chybu.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
cs[0]: 1 položka úspěšně zpracována:
cs[1]: @count položky úspěšně zpracovány:
cs[2]: @count položek úspěšně zpracováno:

en: Subtitle
cs: Podnadpis

en: Subscript
cs: Dolní index

en: Identifier
cs: Identifikátor

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: Columns
cs: Sloupce

en: Any
cs: Libovolný

en: Underline
cs: Podtržení

en: Opacity
cs: Neprůhlednost

en: Tracking
cs: Sledování

en: An error occurred and processing did not complete.
cs: Vyskytla se chyba a zpracování nebylo dokončeno.

en: Video URL
cs: Adresa URL videa

en: Number of characters
cs: Počet znaků
