Publish to Apple News (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (41 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Top
hy: Վերև

en: Large
hy: Մեծ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Node
hy: Նոդ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Items
hy: Տարրեր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Color
hy: Գույն

en: The update has been performed.
hy: Թարմացումը կատարվել է:

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Left
hy: Ձախ

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: Processing
hy: Մշակվում է
