Publish to Apple News (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (29 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Download
nn: Last ned

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Create
nn: Lag

en: Header
nn: Topptekst

en: Items
nn: Element

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Color
nn: Farge

en: The update has been performed.
nn: Oppdatering gjennomført

en: Processing
nn: Handsamar

en: Subtitle
nn: Undertittel
