Publish Content (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Publish
pl: Publikuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: Publish any content
pl: Publikowanie dowolnej zawartości

en: Publish any @type content
pl: Publikowanie dowolnej zawartości typu @type

en: Publish own @type content
pl: Publikowanie własnej zawartości typu @type

en: Unpublish any @type content
pl: <i>@type</i>: Cofnięcie publikacji dowolnych zarartości

en: Unpublish own @type content
pl: Cofnięcie publikacji własnych zawartości typu @type

en: Publish editable @type content
pl: <i>@type</i>: Publikowanie edytowalnej zawartości

en: Unpublish editable @type content
pl: <i>@type</i>: Cofnięcie publikacji edytowalnej zwartości
