Publish Content (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: None.
ca: Cap.

en: Are you sure?
ca: Esteu segur?

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira
