Publish Content (7.x-1.4) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Content Types
es: Tipos de contenido

en: None.
es: Ninguno/a.

en: Are you sure?
es: ¿Seguro?

en: Publish
es: Publicar

en: Unpublish
es: Despublicar

en: Publish Content
es: Publicar Contenido
