Publish Content (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: None.
et: Puudub.

en: Are you sure?
et: Oled sa kindel?

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks
