Publish Content (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: None.
hu: Nincs.

en: Are you sure?
hu: Biztos?

en: Publish
hu: Közzététel

en: Unpublish
hu: Elrejtés

en: Publish Content
hu: Tartalom közzététele
