Publish Content (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: None.
nl: Geen.

en: Are you sure?
nl: Weet u het zeker?

en: Publish
nl: Publiceren

en: Unpublish
nl: Depubliceren

en: Publish link
nl: Publicatie-link
