Publish Content (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: None.
ro: Niciunul.

en: Are you sure?
ro: Sunteți sigur(ă)?

en: Publish
ro: Publică

en: Unpublish
ro: Anulați publicarea
