Publish Content (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: None.
sv: Ingen.

en: Are you sure?
sv: Är du säker?

en: Publish
sv: Publicera

en: Unpublish
sv: Avpublicera
